KONST / Litografier / Färglitografi 16034191
nr 1603 4191
Bo Swenson
(f. 1932), Sverige
Signerad, numrerad 104/115, daterad -66. Färglitografi, yttermått inklusive ram: 49x62 cm
Bo Swenson, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1932.
Utrop:
400 kr
måndag 4 mars 2024
kl 19:26:24